بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر شهیدان راه حق و حقیقت و ملّت قهرمان

و شهید پرور ایران و سلام به پیشگاه رهبر انقلاب

که چنین مبارزه ای را به ما آموخت و شرف وعطوفت

را به ما عطا فرمود ، سلام بر حسین شهید سرور

مجاهدین اسلام و سلام بر پیروان خط امام .

بنا به وظیفه ای که هر فرد مسلمان دارد که چند کلمه ای از وصایا را بگذراند ، لذا اینجانب با شهادت به  وحدانیّت خدا و رسالت حضرت مهدی (عج) و ولایت ائمه اطهار و ولایت فقیه و مرجعیت و رهبریت امام خمینی عازم جبهه حق علیه باطل شده ام و یاری خدای بزرگ اسلام و کشور اسلام را از لوث وجود صدامیان کافر پاک نمائیم و اقلاَ سنینی که از عمرم گذشته است خدمتی به اسلام کرده باشم ، شاید بعد از شهادتم وظیفه ام را انجام بدهم واز خداوند شکرگذارم که به من لیاقت این داده که از جمله کسانی باشم که در راه او برای احیای دین او و در زمرۀ اصحا امام حسیت (ع) باشم و پیامم به برادران دینی و بستگانم این است که خدا را فراموش ننمایند و امام را با دیدۀ بصیرت بشناسند و قدر او را بدانید و رهبرا ن مذهبی را بسیار محترم و گرامی دارید زیرا آنها وارثان انبیاءاند و شما پدر و مادر و خواهران و برادرانم اگر من توفیق شهادت یافتم در عزای من گریه نکنید بلکه شادی کنید که من آگاهانه این را انتخاب کرده ام و ان را تا پایان به انجام خواهم رسانید زیرا امام بزرگوارمان در سوگ فرزندش اشک نریخت چون می دانست رضای خداوند دراین  امر می باشد بنا به آیۀ شریفه       و دیگر پیام این است که هوشیار باشید که گول آن عوام فریبها را نخورید که می گویند جوانه گولخورده اند که به جبهه می روند . ای دو صفتان و ای دغلهای روسیاه ما گول نخورده ایم  که به جبه رفته ایم شما گول خورده اید که نوکری اربابانتان می کنید وبه حققیت نوکر آنها هستید و از برادران عزیزم می خواهم اگر شهید شدم راه مرا ادامه بدهند . پدر و مادر عزیزم اگر شهید شدم چشم و دستهای مرا باز بگذارید تا منافقین و کوردلان و دنیا پرستان ببینند که از مال دنیا چیزی با خود نبرده ام و کور کورانه نمرده ام بلکه این راه را با آگاهی کامل انتخاب کرده ام و رفته ام و بدانید که مرگ در راه اسلام و قرآن شاید جوششی در جوانان به وجود آورد.

دیگر عرضم خدمت بانوان محترمه ، ای بانوان وکسانیکه باید الگوی این جامعه باشید ، سنگرتان و وقارتان و عزّت و آبرویتان را از دست ندهید که آن حجاب شماست ، ای خواهر هیچ می دانی که چادر سیاه تو از خون هزاران شهید بهتر و ارزنده تر است ؟ از شما جنگیدن نمی خواهیم امّا شما عزّتتان را از دست ندهید و آن سنگر از دست ندهید ، سنگر حجاب بزرگترین سنگر است و در هر نقطه ای که شهید شدم بدنم را به سپاه جم منتقل کنید و در تشییع جنازه ام و قرآن خوانی با مردم خوش رفتاری کنید و اگر مفقود الاثر شدم لباس سپاه و عکسم را تشییع کنید ودر جوار شهدای جم دفنم نمایید .

اسد الله آهنجان                          والسلام علی عباد ا . الصالحین

تاریخ شهادت                       1367/4/4            محل شهادت :     جزیرۀ  مجنون

تاریخ تشیع و خاکسپاری      1377/6/16          مزار شهید : گار شهدای شهر ستان جم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها